Dne 4.5.2019 jsem se Sunnym složila zkoušku vloh ZV Ic.
Je to náš odrazový můstek pro další zkoušky pro práci v lese :)
 
 
13.4.2019 IHA Chemnitz
Sunny si na výstavě v Německu vyběhal V1, CAC VDH, CACIB
 
 
30.3.2019 Alpensieger Salzburg
Sunny na výstavě v Rakousku opět zabodoval. Vyběhal si první místo: CACA, CACIB, BOB
 
23.3.2019 Se Sunnymu narodila první štěňátka!
Jeden kluk a 4 holčičky. Více informací najdete v chovatelské stanici Joe´s Star kde se miminka narodila.
IHA GRAZ 9.3.2019
Sunny si na výstavě v Rakousku vyběhal CACA, CACIB, BOB a tím dokončil titul Junior championa Rakouska (JunCh AT)
 
 
MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA NITRA 25 - 26.1.2019
Sunny si vyběhal 2xCAC, CACIB, res. CACIB a BOS
No a jak to Sunny bere vážně, je vidět na fotce :D
 
11.1.2018 se stal Sunny chovným psem. Sunny is STUD dog!
Veškeré info u Sannyho v záložce.
 
 
8.12.2018 DUO CACIB WELS
Sanny si vyběhal ve třídě mladých první místo JunCC.
 
2.12.2018 MVP Prague Expo Dog
Sunny si vyběhal V1, CAC, res. CACIB a také jsem si v ten den nechala vystavit potvrzení o tom, že je Sunny ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION!
 
 
  BUNDESIEGER TULLN 30.9.2018
Sunny na výstavě v Rakousku v Tullnu si vyběhal Bundesjungesieger, BOS
 
25.8.2018 MVP Mladá Boleslav
Sunny si v Mladé Boleslavi vyběhal krásné první místo V1, CAJC, BOJ a tím získal titul Junior šampion ČR

 

TÁBOR EASY CAMP 2018

Od 11.8. - 18.8.2018 jsme se se Sunnym zúčastnili psího táboru EASY CAMP v Letohradě.
Krásné prostředí s úžasnými lidmi a velice šikovnými pejsky a hlavně s perfktní cvičitelkou Eviškou Zichovou. Sunny si vyzkoušel základy agility, procvičil naučené a trchu rozesmál obecenstvo svyými neposlušnými kousky :D
 
  
 
 

WORLD DOG SHOW 2018 AMSTRDAM 10.8.2018

Sunny se zúčastnil světové výstavy v Holandsku a vyběhal si krásné třetí místo.
 
 

2018 ŠTĚŃÁTKA NA PRODEJ

Více v sekci štěňata

 

30.6.2018 Národní výstava Klatovy

Sunny na národní výstavě v Klatovech získal ve své třídě (třída mladých) Vítěz třídy, CAJC
 

Narození štěňátek

28.5.2018 se Camče v CHS Joe´s Star narodilo deset krásných šťěňátek. 7 kluků a 3 holčičky.

  

 

Svod mladých loveckých psů
Tak dnes 28.4.jsme se se Sunnym (Rising Sun Joe's Star) zúčastnili v Hlinsku v Čechách svodu mladých loveckých psů.... Budeme se snažit se Sunnym udělat nějakou tu loveckou zkoušku.

  

22.4.2018 Potvrzena březost u Camči :) Štěňátka budou v chovatelské stanici Joe´s Star. Vše v sekci štěňata.

 

Mezinárodní výstava České Budějovice 21.4.2018 - Sunnyho první výstava ve třídě mladých :) 
CAJC, BOJ, BOB

 
Před silvestrovská naháňka na černou zvěř 2017
Další Camči úspěšný dosled na dnešní naháňce. Jeden ze střelců postřelil jedno z prasat vyhnaných z houštiny. Camča dnes na naháňce nebyla neboť má vestu na opravě. Přesto jsem musela pro ni dojet neboť žádný pejsek nebyl k mání dosledat poraněného divočáčka..... s tím, že jí nebudu pouštět ze stopovačky.... Musím říct opět krásná práce kdy krásně systematicky šla po barvě. Ač mě tedy trochu povodila houštinami kdy jsem lezla po kolenou a silně ji brzdila tak ji to neodradilo a krásně šla po barvě aji v té houštině a prasátko našla zvedla a společnými silami jsme ho s honci vyhnali na střelce..... Chudák se ještě dostal do oka oplocenky kde konečně to jeho utrpení skončilo neboť měl ustřelený spodní ryj....

 
16.12. 2017 další úspěšný dosled Camorky... Kapka na nástřelu a vůbec střelec nevěděl kudy se prase vydalo neboť tam byla velká skupina, která se rozprchla na vícero stran. Musím říct, že Camča předvedla krásnou práci.... Ač ze začátku se chytla stopy zdravých prasat a šla chvilku po ní tak když jsem ji navedla znovu na nástřel tak začala v klidu prověřovat slídit i si proveřovala vysokým nosem poblíž borovinu , neustále se vracela na nástřel až se jí konečně podařilo chytit stopu..... Kňourek 35 kg ležel do 50 metrů od nástřelu.

   

 
Opět se zadařilo:) Dnes 30.11.2017  kolem osmé hodiny večer se Camče podařilo dosledat dva kusy černé zvěře. Dvě bachyňky jedna 30kg a druhá 70 kg. U 30ti kilove bachyňky barva hned na nástřelu a u 70ti kulové bachyňe bez známky barvy :). Dosled do padesáti metrů ve špatně přístupném terénu. Holka mi dělá velkou radost :)
  
 
V noci 28.11.2017 jsem byla oslovena zda bych se s Camčou nepokusila dohledat postřelené odrostlé sele do 30kg. Camča nezklamala, předvedla krásnou práci. Bylo to v těžko přístupném terénu aby pracovala na stopovacím vodítku takže jsem byla nucena ji pustit . Šla pomalu systematicky a jak jsem sobě a ji svítila na cestu tak za chvíli jsem už viděla diky reflexním našivkám na vestě jak se Camča zastavila a začala něco cupovat. Bylo tam....:)

   

Trénink agility 1.7.2017
 
 
 
Výcvikový víkend v Kobeřicích v obranách v extrémních situacích 24.6.-25.6.2017

Camorka ač úplný začátečník v tomto oboru tak mě překvapila svoji poctivostí a nebojácností.

   
 
V Kempu u Sloupu-Dráchov s Camorkou

akce plná bullsportů, úžasných lidiček v úžasném prostředí.Camorka ač byla jen krátce po porodu tak se moc snažila a byla moc šikovná.

 

   

 

Všechna štěňátka jsou už u nových majitelů

 
2.1.2017 se Camoře narodilo 8 štěňátek. Pět kluků a tři holčičky :)

 

 

Dne 1.12.-4.12.2016 jsem se s Arnim zúčastnila prodlouženého výcvikového víkendu "Mikuláš na Celnici" v Nových Hradech. Bylo to pojato v duchu "Práce a výcvik policejních psů" Byla to úžasná skvělá a báječná akce. Arniho to bavilo a musím říct, že se kluk moc snažil a v mnoha akcích i předčil mé očekávání. Psi kousali na ringový oblek v různých a občas i velice ztížených a i nepříjemných situacích. Což znamená kousání v jeskyni v místnosti, obrana páníčka v noci a kousání při útěku s různými nástrahami při cestě jako obíháním, skákáním laviček , podlezaní a jiné nástrahy v rukách figurantů v podobě barelů, bambusu, bičíků pet lahví atd. Samozřejmě střelbu nevyjímaje. Musím říct,že to bylo krásné náročné a velice zajímavé. Arni si pozvedl sebevědomí a já získala další cenné zkušenosti, nové kamarády a poznala jsem plno báječných lidiček. Prostě krásný víkend.

   

Odkaz na video zde:

www.youtube.com/watch?v=Slp2vbRPSj4

 
28.11.2016 - Březost u Camči je potvrzena :)

 

2.11.2016 MÁME NAKRYTO!!!
Doufám, že za měsíc nám na sonu potvrdí březost. Pokud Camča zůstane březí, štěňátka by se měla narodit na přelomu prosince a ledna.

 

"Změna krycího psa"

Po zralé úvaze Camorra bude nakryta Arnim (Another Sillver illusion Joe's Star).Takže tento vrh bude po pracovně vedených rodičích. Více v sekci štěňat.
 
15.10.2016 jsem byla oslovena zda by Camča dohledala postřelený kus černé zvěře. Holka mi udělala velkou radost neboť opravdu prasátko dohledala. Podle jak se vyjádřili páni myslivci tak se jednalo o  30kg bachyňku :)
   

 

28.9.2016 jsem se s Arnim zúčastnila v Pnětlukách u Lounů tréninku "pro mladé a nezkušené psy" ve sportovní disciplíně Mondioring pořádáne "EXTREME DOG DEFENCE CLUBEM". Jednalo se vlastně o kousání na Ringo kabát v různých extrémních situacích. Ale vzhledem k tomu, že jsme byli začátečníci tak ty naše podmínky nebyly až tak extrémní, ale i tak jsme s Arnim byli občas danou situací zaskočeni. Ale jak se říká "chybami se člověk učí" a příště už budeme jistější. Ale i tak jsme si to neskutečně užili. Kousalo se třeba v chatě mezi palandami na kluzkém linu, nebo museli psi proskakovat oknem (samozřejmě otevřeným) aby zadrželi figuranta. Psi museli zvládnout střelbu a jiné uměle vytvoření hluky a mnoho dalších úkonů , které prověřují odolnost a nebojácnost našich psích miláčků.  Prostě jsme si užili den plný dobrodružství a vzruchu a domů jsme si přivezli i mnoho nových zkušeností a poznatků. Bylo to fakt prima!!!

  

16-18.9.2016 jsme se s Arnim zúčastnili Obranářské víkendovky s Radkou Spudilovou a Honzou Srbem na Melechově u Ledče nad Sázavou.
Nejenže jsme se opět nečemu přiučili, ale poznali jsme i spoustu příjemných lidiček a užívali jsme si krásnou přátelskou atmosféru v malebném prostředí.
Arni si i poprvé vyzkoušel kousat na Ringo kabát. Moc se mu to líbilo a proto jsem se rozhodla, že se zúčastníme akce "Trénink pro mladé psy" pořádaná Extréme dog defence klubem. Je to trénink pro psy, kteří nemají žádné nebo jen malé zkušenosti s kousáním na Ringo oblek. Jsem zvědavá s jakými zážitky pojedeme domů :)

 

V sobotu 30.7.2016 se Camče podařilo dosledovat postřeleného divočáka. Camča se celkově jeví,že bude velice šikovná v práci v lese. Dělá mi velikou radost.

  

 

31.3.2016 - Byla Camorra na sonu a březost se bohužel nepotvrdila :( Nicméně krýt plánuji stejným psem a proběhnout by mělo na podzim 2016. Snad se vše již povede :)
 
26.3.2016 - Na obranářském výcvikovém dni s trochou poslušnosti s Miroslav Glesner v Suché u Litomyšle jsme si s Arnim (Another Silver Illusion Joe's Star) užili krásný pohodový den. Děkujeme všem :) Do Arniho složky je přidáno několik fotek.

 

5.3.2016 - Máme nakryto :) Camorra x El Cid, vše o tomto krytí v sekci štěňata.

  

 

17.10.2015 - Arni složil svou první zkoušku ze sportovní kynologie a to ZZO :)

 

3.10.2015 - Tak a máme to doma !!!!!!! V sobotu Camča úspěšně složila Barvářské zkoušky BZ II.c
                                   
 

28.9.2015 - sem se s Arnim zúčasnila branného závodu v ZKO v Hlinsku. Užili jsme si parádní den. Bylo velice příjemné počasí,úžasná organizace a ještě úžasnější lidi. Moc jsme si to s Arnim užili. Také jsme se umístili na krásném 2. místě. Kdyby to panička nekazila tím,že špatně střílela a ani jednou se netrefila granátem na určené místo ,určitě bychom se umístili i lépe, neboť jsme měli nejlepší čas :)
                                                                    
 

25.7.2015 - Na klubové výstavě v Brně Camča dostala v pracovní V1, CAC a tím dosáhla na titul ČESKÝ ŠAMPION.


 
18.7.2016 - v Mladé Boleslavi na Národní výstavě Camča získala titul CAC , BOS , NV.